Apie mus

SVEIKI. Jeigu Jūs turite problemų ar uždavinių gamybos proceso automatizavimui, jei Jums reikia suprojektuoti, pagaminti ir instaliuoti automatikos įrenginius, arba Jums reikia tiesiog pakeisti nebefunkcionuojantį automatikos elementą kitu funkcionuojančiu, tada savo problemas drąsiai galite patikėti mums, nes mes UAB „HIDROTEKA“ jau nuo 1995 metų sėkmingai dirbame šioje srityje. Pradėję  veiklą neturėdami lėšų ir palaikomi vien tik  entuziazmo,  per šį laikotarpį įgijome daug patirties, išaugome kaip kolektyvas, išmokome suprasti mūsų užsakovus užtarnavome užsakovų pasitikėjimą ir įsigijome materialinę bazę, būtiną sėkmingam mūsų klientų aptarnavimui.

apie_mus

Mūsų kolektyvas – tai aukštos kvalifikacijos darbuotojų komanda sukaupusi daug žinių ir patirties.

klientai

Tarp mūsų klientų – ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos bei Kaliningrado srities įmonės

elementai

Tiekiame automatizacijos elementus, pagamintus išsivysčiusios pramonės šalyse, todėl galime garantuoti už kiekvieno elemento kokybę

Mūsų kolektyvas – tai aukštos kvalifikacijos darbuotojų komanda sukaupusi daug žinių ir patirties. Visų mūsų firmos darbuotojų išsilavinimas – aukštasis. Mūsų darbuotojai yra baigę įvairius kvalifikacijos kėlimo kursus, daug kartų dalyvavę pasaulinėse mūsų specializacijos profilio įrangos parodose, suprojektavę ir įgyvendinę įvairius gamybos procesų automatizavimo projektus, todėl puikiai nusimano apie parduodamų automatikos elementų panaudojimo galimybes ir patikimumą.

Tarp mūsų klientų – ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Estijos bei Kaliningrado srities įmonės. 2008-2009 metų laikotarpiu mes turėjome virš tūkstančio skirtingų klientų, kurie patikėjo mums savo problemų sprendimą, arba mes tiesiog parinkome ir pardavėme klientams tinkamus prietaisus jų automatizacijos uždavinių  sprendimui arba sugedusių prietaisų pakeitimui.

Mūsų klientai – iš įvairių pramonės šakų: energetikos, mašinų gamybos, maisto, lengvosios, chemijos, baldų gamybos, įpakavimo automatų gamybos, statybos, medžio apdirbimo ir kt. pramonės šakų įmonės.

Tiekiame automatizacijos elementus, pagamintus mūsų patikimų ilgamečių partnerių išsivysčiusios pramonės šalyse – Vokietijoje, Šveicarijoje, Italijoje, JAV, Prancūzijoje, Taivanyje, Pietų Korėjoje, todėl galime garantuoti už kiekvieno elemento kokybę. Su daugeliu mūsų tiekėjų yra pasirašytos atstovavimo Lietuvos rinkoje sutartys ir mes esame įgiję išskirtines teises pardavinėti jų prietaisus Lietuvoje, o kai kuriais atvejais  netgi visuose Baltijos kraštuose.

Mūsų siūlomų prekių asortimentas yra sudarytas taip, kad mes galime pasiūlyti visus elementus, būtinus automatikos įrenginių sukūrimui tai yra mes siūlome jėgos – judesio sukūrimui pneumatines, hidraulines, pneumohidraulines, elektrines ir vibracines  pavaras, jutiklius reikalingus judesiui matuoti ar detektuoti, jutiklius skirtus technologinių dydžių matavimui,  technologinių procesų valdymui, programuojamus valdiklius procesų  valdymui. Pagal klientų pageidavimą galime suprojektuoti, surinkti, sumontuoti, suprogramuoti specialios paskirties procesų valdymo spintas jas suderinti ir paleisti veikti pas užsakovą.  Be to mes remontuojame sugedusius dažnio keitiklius ir kitą elektroninę pavarų techniką. Taigi mūsų klientai visą būtiną automatikos komponentų techniką, o taip pat jiems  būtiną servisą, gali įsigyti iš mūsų, tai yra iš vienų rankų. Tai, mūsų įsitikinimu, padeda klientams taupyti laiką. Klientų laiko taupymo tikslu, buvo pas mus įkurtas gan plataus asortimento įvairių automatikos komponentų sandėlis. Taip pat mūsų tiekėjai buvo pasirinkti ir atrinkti pagal kainos , prietaisų patikimumo ir kuo trumpesnio  tiekimo laiko prioritetus. Gamintojų, kurių prietaisų tiekimo laikas netenkina šiuolaikinių mūsų klientų reikalavimų, buvo atsisakyta.

Klientų patogumui parenkame techninių parametrų ir kainų atžvilgiu optimaliausią automatizacijos elementų komplektaciją, bei randame efektyvius techniškai analogiškus pakaitalus įvairių gamintojų automatizacijos elementams – tame skaičiuje ir nebegaminamiems.

Kad užtikrinti klientams platesnes pasirinkimo galimybes, dažnai mes siūlome kelių gamintojų analogiškus prietaisus.

Nors visi mūsų inžinieriai- vadybininkai neblogai yra įsisavinę visų mūsų parduodamų prietaisų technines charakteristikas, bei jų panaudojimo sritis ir galimybes, tačiau kiekvienas iš mūsų turi savo kuruojamą sritį,  kurioje labai išsamiai žino visus savo srities prietaisų techninius parametrus ir jų panaudojimo galimybes.

Mūsų darbuotojai žino, kad didžiausias „geriausio“ priešas yra „gerai“. Jeigu darbuotojai taikstosi su „gerai“ jie niekada nebus geriausi, todėl ypatingas dėmesys firmoje yra skiriamas darbuotojų žinių ir darbo kokybės gerinimui, be mūsų darbuotojų inžinerinio techninio lygio pastovaus kėlimo, ypatingą dėmesį skiriame ir klientų aptarnavimo kokybės gerinimui, priimtų klientams įsipareigojimų vykdymui, paslaugumui ir kuo spartesniam kliento problemų išsprendimui.

2014 m. mūsų įmonei suteiktas sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2014“. Šis sertifikatas pažymi, kad įmonė turi itin aukštą mokumo reitingą – tokį reitingą turi apie 4% Lietuvoje veikiančių įmonių. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.