CAMOZZI pneumatika. Bendroji apžvalga.

Prekių katalogas Kompanija Camozzi yra viena seniausių ir didžiausių pramoninės pneumatikos komponentų gamintojų Italijoje (šioje šalyje pagaminama apie 10 proc. pasaulinės pneumatikos). Nuo 1997 m. esame vieninteliai Camozzi atstovai Lietuvoje, turintys išskirtines atstovavimo teises. Mūsų patirtis ir žinios leidžia pasiūlyti mūsų klientams visą Camozzi pneumoįrangos gamą palankiausiomis pirkėjui sąlygomis.
 

Kodėl verta rinktis Camozzi?
 

Dauguma dažniausiai pasitaikančių automatizavimo su pneumatika užduočių yra išsprendžiamos su Camozzi komponentais, nes gamintojas tiekia visa, kas reikalinga judesiui sukurti, valdyti, suspaustam orui ar vakuumui paruošti, sujungti ir išvedžioti tarp pneumatikos komponentų.
Camozzi yra pasauliniu mastu pripažintas gamintojas: 2 stambios gamyklos Italijoje (kurių darbuotojų skaičius per 1000 žmonių, o gamybiniai plotai – 60 000 kv. m) ir 12 surinkimo centrų dar 12-oje šalių nenutrūkstamu srautu aprūpina kokybiška produkcija Camozzi atstovybes net 73-ose pasaulio šalyse. 21 dukterinė kompanija ir 52 nacionaliniai platintojai užtikrina nepriekaištingą tiekimą ir konsultacijas visuose penkiuose kontinentuose, visose techniškai išsivysčiusiose šalyse.
Camozzi patirtis pneumoautomatikos srityje jau skaičiuoja penktą dešimtmetį (kompanija įkurta 1964 m.) ir kaupiama toliau – iki šiol tyrimams ir naujų produktų kūrimui skiriama ne mažiau kaip 6 proc. kasmetinės daugiamilijoninės apyvartos. Ne tik produktų, bet ir visų įmonėje vykdomų procesų (valdymo, gamybos, logistikos) kokybė yra patvirtinta tarptautiniu ISO 9001 sertifikatu; griežtų ekologijos normatyvų vykdymas patvirtintas ISO 14001 sertifikatu; dauguma produktų privalomai sertifikuojami pagal ATEX direktyvą, t. y. tinka darbui sprogioje aplinkoje.
Camozzi produktai pasižymi vienu palankiausiu klientui kainos/kokybės santykiu rinkoje.
Dalis Camozzi produktų standartizuoti pagal tarptautines ISO/VDMA/CETOP rekomendacijas, todėl įmanomas tikslus Camozzi elementų panaudojimas vietoj sugedusių kitų gamintojų komponentų.
Daugiau kaip 1000 pavadinimų dažniausiai naudojamų pneumatikos komponentų nuolat rasite mūsų sandėlyje Kaune, kuris papildomas kas savaitę. Prekes iš mūsų sandėlio Jums pristatysime kitą darbo dieną po užsakymo. Net jei reikiamos Jums detalės nerasime Kaune, Camozzi partnerystė su DHL leidžia ypač skubiais atvejais bet kokį komponentą iš gamintojo sandėlių į Lietuvą pristatyti per 2–3 darbo dienas, o skubaus transportavimo paslaugos kaina – viena mažiausių šalyje.
Camozzi rūpinasi savo gaminių pogarantiniu aptarnavimu – ypač palankiomis kainomis galite gauti susidėvinčių dalių remontinių komplektų.
Jeigu konstruojate, projektuojate, braižote – daugelio komponentų populiariausių formatų 2D ir 3D brėžiniai nuolat laisvai prieinami internete www.camozzi.com
Kreipkitės į mus, ir mes nemokamai atsiųsime 130 psl. Camozzi apžvalginį katalogą pradedančiam naudotojui arba 600 psl. išsamų katalogą pažengusiam naudotojui, arba elektroninį katalogą DVD diske.
Jei neturite laiko informacijos ieškoti kataloguose, kreipkitės į mus, ir mes kvalifikuotai parinksime optimaliausią pneumatikos komponentų komplektą pagal Jūsų specifikacijas ir poreikius, surasime tinkamus analogus kitų gamintojų komponentams.

 

Produktų nerasta.