Judesys. Pneumopavaros

Pneumopavara – tai mechanizmas, suspausto oro energiją paverčiantis tiesiniu ar sukamuoju judesiu. Pagal savo tradicinę korpuso formą šios pavaros dažnai vadinamos pneumocilindrais. Pneumopavaros yra kiekvienos pneumatinės sistemos „raumenys“, jėgą išvystantis ir perduodantis elementas. Camozzi siūlo visų paplitusių tipų ir konstrukcijų pneumopavaras, pritaikomas visose pramonės šakose. Rinkdamiesi pneumopavarą savo užduočiai, atsižvelkite į šiuos dalykus:

kokį darbinį oro slėgį palaikysite sistemoje, ir kokią norėsite išvystyti jėgą;
kokios maksimalios cilindro eigos jums prireiks;
kiek turėsite vietos pavaros montažui ir kaip norėsite ją tvirtinti;
ar pavara bus naudojama automatinėje sistemoje su grįžtamuoju ryšiu – jei taip, rinkitės pavaras su magnetiniais stūmokliais ir bekontaktiniais jutikliais stūmoklio padėčiai nustatyti;
kokius numatote išorinius rizikos veiksnius pavaros darbui (pvz. aukšta/žema temperatūra; agresyvios medžiagos; mechaniniai pavojai – tokie kaip koto laužimas, nepageidaujamas prasisukimas ir pan.)

Visi nauji Camozzi pneumocilindrai gali būti naudojami su švariu, sausu, nesuteptu oru. Jei vartotojo sistemoje naudojamas suteptas oras, rekomenduojama naudoti ISOVG32 klasės alyvas. Kartą pradėjus, nerekomenduojama nutraukti tepimo, nes skystos ISOVG32 klasės alyvos išplauna tirštą gamyklinį tepalą, kurio normaliai pakanka visam pavaros tarnybos laikui.

Čia pateikiame pagrindinius Camozzi gaminamų pneumopavarų tipus.

Rodyti kaip: